Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları, Antalya Tıp Doktorları

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Doktorları, Antalya Tıp Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli tüm hekimlerin branş branş isim listelerine ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışan doktorların  (hekimlerin) tamamının listesine hastaneni web sayfasından ulaşabilirsiniz. Hekimlerin listesine aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

AKDENİZ  ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ DOKTORLARI

Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hekimlerinin Listesini nereden ulaşabilirim?

  1. ADIM: http://www.hastane.akdeniz.edu.tr/ adresini tıklayarak Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Resmi web sayfasına giriş yapınız. Giriş yaptığınız Ana Sayfanın manşet bölümünün alt  kısmına yer alan menü kısmına bakınız.
  2. ADIM: Web sayfasının üst menü bölümünde bulunan “Tıbbi Birimler ” seçeneğini seçiniz.

3. ADIM: Açılan pencerede yer alan açılan sayfadan doktorlarını öğrenmek istediğiniz branşı seçerek ilerleyiniz. Örneğin “Genel Cerrahi”yi tıklayınız.

3. ADIM: Açılan sayfanın sol tarafında yer alan “Hekimler” yazısını tıklayarak listeye ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dahiliye Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahi Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Cildiye Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi KBB Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik Cerrahi, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroloji Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Endokrin Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Devlet Hastanesi kalp Damar Cerrahi Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahi Doktorları, Akdeniz Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anestezi Doktorları.

(Visited 1.987 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir