Ağrı Doğubeyazıt Devlet Hastanesi MHRS Randevu Al

Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi MHRS Randevu Al, Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Merkezi Hekim Randevu Sistemi internetten online randevu alma, telefon ile alo 182 MHRS Çağrı merkezini arayarak telefon ile randevu alma. Doğubeyazıt Devlet Hastanesi hasta kabul birimine şahsen başvurarak poliklinik randevu alınabilir.

 

MHRS RANDEVU AL

 

Doğubeyazıt Devlet Hastanesi nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisten hizmet alabilirler.
Hastanemizde; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

Hastanemize iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastaneye telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz.

Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Not: Sıra numaraları günlük belli kontenjan ile açılır. Kontenjanın dolması durumunda ertesi gün erkenden gelerek muayene olabilirsiniz.


Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


 

(Visited 343 times, 1 visits today)