Adana Doğum Evi Şehir Hastanesi Kadın Doğum MHRS Randevu

Adana Doğum Evi Şehir Hastanesi Kadın Doğum MHRS Randevu. Adana Kadın Doğum   Aşı Randevu, Adana Kadın Doğum covid 19 aşı randevu, Adana Kadın Doğum Mhrs Randevu, Adana Doğum Doktor Çalışma Listesi. Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Merkezi Hekim Randevu Sisteminden randevu alabilirsiniz.

Adana Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi MHRS Randevu:

MHRS Randevu alma ana kanalları şu şekildedir:
ALO 182 çağrı merkezi, MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), MHRS mobil uygulaması MHRS üzerinden randevu alabilmek için ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.
Web’den randevu almak için; Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

(Visited 4.983 times, 1 visits today)