MHRS Randevu e-Devlet Giriş, Hastane Randevu e Devlet

MHRS Randevu e-Devlet Giriş, Hastane Randevu e Devlet. e-Devlet şifreniz ile https://www.turkiye.gov.tr/ adresinden Merkezi Hekim Randevu Sistemi (mhrs) giriş yaparak, e devlet hastane randevu, e devlet aile hekimi randevu, e devlet aşı randevu alabilir. e-Devlet şifresi ile mhrs randevu sorgulayabilir ,e Devlet mhrs randevu iptali yapılabilirsiniz. Mhrs e-Devlet online işlemler girişi.

e-DEVLET MHRS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

e-Devlet şifresiyle mhrs giriş yapılabilir. Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), vatandaşların sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve sağlık hizmetleri sunumunda verimi artırmak amacıyla 7/24 esasına göre Alo 182 hattından, mobil cihaz uygulamalarından, hastanelerden, aile hekimlerinden ve web üzerinden vatandaşların istedikleri hastane ve hekime diledikleri zamana muayene randevusu almalarını sağlamaktadır.

Mhrs e-devlet sistemine giriş yatıktan sonra “Uygulamaya Git” bağlantısına tıkladığınızda, www.türkiye.gov.tr’yi terk ederek, profil bilgileriniz ile kullanıcı girişi yapmış olarak ilgili mhrs.gov.tr web sayfasına yönlendirileceksiniz. İlgili uygulama yeni bir pencere içinde açılacaktır. Açılan pencerede aşağıdaki görüntü karşınıza çıkar.

Yukarıdaki linki tıklayarak T.C. Kimlik Numaranızı ve e-Devlet Şifrenizi kullanarak kimliğiniz doğrulandıktan sonra mhrs randevu işleminize başlayabilir, e devlet mhrs hastane randevu, e devlet mhrs aile hekimi randevu ve e devlet mhrs aşı randevu işlemlerinizi yapabilirsiniz. aldığınız randevuyu sorgulayabilir veya iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS), vatandaşların sağlık hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve sağlık hizmetleri sunumunda verimi artırmak amacıyla 7/24 esasına göre Alo 182 hattından, mobil cihaz uygulamalarından, hastanelerden, aile hekimlerinden ve web üzerinden vatandaşların istedikleri hastane ve hekime diledikleri zamana muayene randevusu almalarını sağlamaktadır.

(Visited 5.131 times, 10 visits today)