Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma, Aşı Randevu

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi Aşı Randevu, Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi covid 19 aşı randevu, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesinde nasıl muayene olabilirim. NKÜ Hastane Randevu Al, Namık Kemal Hastanesi Randevu almanın yolu nedir? Namık Kemal Üniveriste Hastanesi Randevu 2021

Namık Kemal Üniversite Hastanesi polikliniklerine internetten randevu alabilirsiniz. Üye olarak veya üye olmadan POLİKLİNİK RANDEVUSU AL

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon İle  Randevu: Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0 282 250 50 50  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi İnternet Randevu, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi telefon ile Randevu. Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi İnternet Randevu: Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile. NKÜ Online Randevu,Namık Kemal Randevu,Namık Kemal Online Randevu,Namık Kemal Hastanesi Randevu

Namık Kemal Üniversitesi Hastanesi randevu telefonu  


Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon İle  Randevu: Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0 282 250 50 50  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Namık Kemal Araştırma Hastanesi Doktorları

Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi

Tekirdağ Namık Kemal üniversitesi araştırma hastanesi kardiyoloji doktorları

Nekirdağ Namık Kemal araştırma hastanesi nöroloji doktorları

HASTANE DOKTORLARI


Namık kemal üniversitesi hastanesi tahlil sonuçları

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Tahlil Sonuçları: Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp laboratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.


 

Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi İletişim Bilgileri: Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  0282 250 5000

Fax : 0282 250 9950

E-posta :hastaneiletisim@nku.edu.tr

Adres : Namık Kemal Mahallesi Kampüs Caddesi No: 1/14 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
(Visited 31.422 times, 1 visits today)