MHRS TC Kimlik No İle Randevu Alma

MHRS TC Kimlik No İle Randevu Alma, T.C. Kimlik No İle Hastane Randevu Al. MHRS randevunuzu Sağlık Bakanlığı  MHRS parola üzerinden T.C. Kimlik no ve şifre girerek alabilirsiniz. Ayrıca sadece T.C. Kimlik no ile ALO 182 MHRS randevu telefonundan randevu alabilirsiniz.  T.C. Kimlik No ve parola ile Hastane Randevu, Aile Hekimi Randevu ve Aşı Randevu alınabilir, randevu sorgulama ve randevu iptal edilebilir. Alma, T.C. Kimlik No ile Diş Hastanesi Randevu Al , T.C. Kimlik No ile MHRS hesabınıza girin.

MHRS RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ile Sağlık Bakanlığına bağlı Devlet Hastanesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri ve Aile Hekimlerinden randevu almak isteyen vatandaşlar artık doktor sıra alması için saatlerce beklemek, kuyruğa girmek yok, bunların MHRS ile kolayca randevu alabilmektedirler.

MHRS Randevu Nasıl Alınır?
1- ALO 182 çağrı merkezini arayarak hastane randevu alınabilir.

ALO 182 hattımızı arayarak operatörlerimizden destek alabilirsiniz.

2- MHRS web sitesi (https://www.hastanerandevu.gov.tr / https://www.mhrs.gov.tr), tıklayarak hastane randevu alınabilir.

Daha önceden üyelik kaydınız yok ise “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer üyeliğiniz mevcut ise kimlik numaranız ve şifrenizle istediğiniz hastane ve hekimi seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

3- MHRS mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek hastane randevu alınabilir.

MHRS mobilde randevu almak için ise akıllı cihazınızın uygulama marketinden MHRS uygulamasını indirerek üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

4- Ayrıca www.turkiye.gov.tr adresinden e-Devlet şifresiyle randevu almanız da mümkündür.

e-Devletten Merkezi Hekim Randevu Sistemine girerek hastane randevu alabilmeniz için tek yapmanız gereken e-Devlet şifresi almak. e-Devlet Şifresi, şahsen başvuru üzerine T.C. kimlik numarasının bulunduğu fotoğraflı kimliğin(nüfus cüzdanı, evlilik cüzdanı, pasaport ve ehliyet, avukat kimlik kartı, mavi kart, ikamet tezkeresi, hakim ve savcı kimlik kartları, süresi dolmamış (geçerli) çalışma izin kartı, geçici koruma izin belgesi) ibraz edilerek yurt içinde PTT Merkez müdürlüklerinden veya yetkili şubelerden alınabilir.

T.C. Kimlik No ve e-devlet şifresi ile randevu alınabilir.

E-DEVLET İÇİN TIKLAYINIZ

 

(Visited 35.652 times, 1 visits today)