Mhrs İndir, Mhrs Mobil Android / İOS Uygulama İndir

Mhrs İndir, Mhrs Mobil Android / İOS Uygulama İndir Mhrs Cep Telefonu Uygulaması İndir. Covid 19 aşı randevusu alabilmek için Mhrs Mobil Uygulaması İndir. Aşı randevularınız için Merkezi Hekim Randevu Sistemi Mobil uygulamalarını telefonunuza yükleyin hastane ve aile hekimi randevularına hizmete hızlı ulaşın. MHRS Randevularını çep telefonundan almak isteyen android sahipleri play.google.com’dan apple İOS sahipleri itunes.apple.com dan uygulama indirebilirler.

MHRS Android Uygulaması İndir:

ANDROİD MOBİL YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” mobil uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.

MHRS Mobil Android, hastane randevu alma uygulamasıdır ve indirme, yükleme ücretsizdir! e-Devlet veya T.C. kimlik no ve parola ile giriş yapıp hekim randevusu ve aşı randevusu alabilirsiniz


MHRS Mobil İOS Apple Uygulaması İndirin

Telefonunuz apple ise İOS MHRS uygulamısını buradan indirebilirsiniz.

MHRS İOS UYGULAMA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Hastane Randevu Merkezi” mobil uygulaması, iPad’iniz ve iPhone’unuz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.
Hem iPhone hem de iPad’inizde kullanabileceğiniz hastane randevu alma uygulamasında TC kimlik numaranız ve parolanızla giriş yaptığınızda karşınıza çıkan üç seçenek var: Hastane ve aile hekimlerinden covid 19 aşı Randevu alma, randevu geçmişi ve hesap ayrıntıları. Randevu almayı seçtiğinizde hastaneden mi aile hekiminizden mi randevu alacağınız soruluyor. İl ve ilçe, hastane, klinik, hekim seçiminizin ardından tarih belirleyip randevunuzu kolaylıkla alıyorsunuz. Aldığınız randevuyu iptal etmek içinse randevu geçmişini kullanıyorsunuz.

MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ne ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız için yardimmasasi@mhrs.gov.tr adresine ulaşabilirsiniz.

(Visited 5.341 times, 1 visits today)