×

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diş Hastanesi Online Randevu ve Doktorları

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diş Hastanesi Online Randevu ve Doktorları

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diş Hastanesi Online Randevu ve Doktorları Hastanesi İnternet Randevu: Dumlupınar Üniversitesi Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Kütahya Sağlık bilimleri Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu İçin Tıklayınız

Dumlupınar Üniversitesi Hastanesi Telefon İle  Randevu: Dumlupınar Üniversitesi Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Kütahya SBÜ Ağız Diş Sağlığı Merkezi Diş hekimleri

Kütahya SBÜ Diş Hastanesi Doktor  listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Listesi İçin Tıklayınız

SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ ADSM  İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: İstiklal Mahallesi Lalahüseyinpaşa Caddesi No:271 43100 KÜTAHYA

Telefon : (0 274) 230 00 56 – (0 274) 230 00 57 – (0 274) 265 22 69

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu:

SBÜ Diş Hekimliği Hastanesi diş randevusu ise hastanenin kendi randevu sistemi üzerinden randevu alınabilir.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ 

Randevuyu Nasıl Alabilirim?

Randevu sistemi üzerinden ilk muayene için randevu alınabilmektedir.

Randevularımız yetişkin ve çocuk hastalar için her gün saat 15:00’te bir sonraki iş günü için web sitemiz üzerinden açılmaktadır. (Yetişkin Hasta İlk Muayenesi ve Çocuk Hasta İlk Muayenesi) Randevularını web sitemiz veya mobil uygulama üzerinden alabilirsiniz.

Randevular; Yetişkin İlk Muayene (15 yaş ve üstü), Çocuk İlk Muayene (15 yaş altı) randevuları şeklinde iki türde verilmektedir.

18 yaşından küçük hastalarımızın muayene ve tedavilerine gelirken ebeveynleriyle birlikte gelmesi gerekmektedir.

Hafta Sonları ve Resmi Tatil günlerine randevu verilmemektedir.

Merkeze muayene ve tedavi amaçlı başvuran YEŞİLKART hastalarımızın her gelişlerinden önce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi/Hastanesi gibi 2.Basamak sağlık kuruluşlarından SEVK almaları gerekmektedir.

Hastaneye başvuran kurum sandık hastalarının, kurum sevki, kurum kimlik kartı ve kimlik ibrazı yapmaları gerekmektedir.

Her Anabilim Dalı Kliniğinin günlük hasta kontenjan sayısı (kabul edilen hasta sayısı) değişiklik göstermektedir. Mevcut tedavi edilecek hasta sayıları; ilgili Anabilim Dalı uzman hekim sayısı ve tedavi süreleri göz önüne alınarak ilgili Anabilim Dalı Başkanları tarafından belirlenmektedir.
Randevu günü verilen randevu saatinde Fakülteye gelen hastaların, ilk olarak hasta kabul birimine başvurarak giriş yaptırması gerekir.

İlk muayene sonrası hekimin yönlendirme yaptığı dosya ile hastalarımız randevu birimine başvurmalıdır.

Randevu biriminde ilgili bölümlere hekimin yönlendirme sırasına göre randevular verilecektir.

Randevular Neden İnternet Üzerinden Alınıyor?

Sağlık Bakanlığı, yayınladığı Covid-19 pandemisinde çalışma rehberine* göre; hastalara randevu verilerek tedavi ve muayene işlemlerinin yürütülmesini, iki hasta arasında temizlik ve havalandırmaya yeterli zaman ayrılmasını (30 dk) ve hasta trafiğinin kontrol altında tutulmasını istemektedir. Bu nedenle ilk muayene randevularımız internet üzerinden verilmektedir.

(*Covid-19 pandemisinde sağlık kurumlarında çalışma rehberi ve enfeksiyon kontrol önlemleri- Bilimsel Danışma Kurulu Çalışması- 1 Haziran- 09 Temmuz 2020)

Tüm bölümlerden internet randevusu alınabiliyor mu?

Üniversite hastaneleri gibi 3. basamak tedavi veren kurumlarda ilk muayenenin ardından ilgili uzmanlık alanını ilgilendiren işlemler, gerekli sıra ile ilgili bölümlere yönlendirilir. Tüm Diş Hekimliği Üniversite hastanelerinde uygulanan bu sistem zincir tedavi olarak tanımlanabilir.

Yani internetten aldığınız ilk muayene randevusundan sonra tedavi için gerekli bölümlerden randevularınız hastanemiz Randevu Biriminde aynı gün içinde verilecektir.

Hastaların tedavileri, ilgili bölümlerde Uzman Öğretim Üyeleri ve Asistan hekimler tarafından ve/veya uzman hekimlerin gözetiminde yapılır.

182 MHRS’ den randevu alabilir miyim?

182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi Kurumumuza ait bir randevu sistemi değildir.

Kurumumuzun internet sayfasından randevu alabilirsiniz.

Randevusuz hasta alınıyor mu?

Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı Covid-19 pandemisinde çalışma rehberine göre; randevulu hastalara randevu verilerek tedavi verilmesi ve hasta trafiğin kontrol altında tutulması istenmektedir. Bu sebeple pandemi sürecinde randevusuz hasta bakılamamaktadır.

Ancak kurumumuz, 3. Basamak sağlık hizmeti (ileri ve kompleks tedaviler) verdiği için 1. ve 2. Basamak sağlık hizmeti veren kurumlardan sevk ile gelen ileri tedaviye ihtiyaç duyan hastalara ayaktan bakım hizmeti sunmaktadır.

(Visited 3.274 times, 1 visits today)