Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma, Aşı Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet Randevu, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Aşı Randevu, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi covid 19 aşı randevu, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon ile Randevu. Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İnternet Randevu: SKırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon İle  Randevu: Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 444 40 71  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Tahlil Sonuçları: Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi İletişim Bilgileri: Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  444 40 71

Fax : 0 318 224 07 86

E-posta : bashekimlik@kku.edu.tr

Adres : Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü Ankara Yolu 7.Km.71450     Yahşihan/KIRIKKALE

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Temel Tıp Bilimleri Bölümü
Anesteziyoloji ve Reanimasyon Adli Tıp Anatomi
Beyin Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Fizyoloji
Çocuk Cerrahisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Histoloji ve Embriyoloji
Genel Cerrahi Dermatoloji(Cildiye) Tıbbi Mikrobiyoloji
Gögüs Cerrahisi Enfeksiyon Hastalıkları Tıbbi Biyoloji
Göz hastaliklari Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Tıbbi Biyokimya
Kadin Hastaliklari ve Dogum Göğüs Hastalıkları
Kalp Damar Cerrahisi Halk Sağlığı
Kulak Burun Bogaz Hastaliklari İç Hastalıkları(Dahiliye)
Ortopedi ve Travmatoloji Kardiyoloji
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Nöroloji
Tibbi Patoloji Psikiyatri
Üroloji Radyoloji
-Androloji Tıbbi Farmakololoji
Tıbbi Genetik
Tıbbi Onkoloji
(Visited 7.279 times, 1 visits today)