×

Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Aşı Randevu, Mhrs Randevu,Tahlil Sonuçları

Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Aşı Randevu, Mhrs Randevu,Tahlil Sonuçları

Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Aşı Randevu, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi covid 19 aşı randevu, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Mhrs Randevu,Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi. Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi MHRS Randevu,Doktor Listesi, Tahlil-Röntgen  Sonuçları. Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi MHRS Randevu, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Tahlil Sonuçları, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Nerede, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ulaşım.

Isparta Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon  Hastanesi MHRS Giriş, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon  Hastanesi Mhrs Üyelik, Isparta  Devlet  Hastanesi Mhrs İptal, Isparta Egirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Devlet  Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Isparta  Eğirdir Kemik Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Isparta Eğirdir Kemik  Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi Radyoloji sonuçları   online olarak verilİyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Isparta Eğirdir Kemik Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Konya Yolu Üzeri Yeni Mahalle EĞİRDiR / ISPARTA
Telefon : (246) 311 47 90
Telefon-2 : (246) 311 64 90 (6 Hat)
Faks : (246) 311 32 83

(Visited 502 times, 1 visits today)