Hatay Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Mhrs Randevu, Tahlil Sonuçları ve Telefonu

Hatay Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Hatay Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Hatay Devlet Hastanesi Mhrs Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi. Hatay Antakya Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Listesi, Tahlil-Röntgen  Sonuçları. Hatay Antakya Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Hatay Antakya Devlet  Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Hatay Antakya Devlet  Hastanesi Tahlil Sonuçları, Hatay Antakya Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Hatay Antakya Devlet  Hastanesi Nerede, Hatay Antakya Devlet  Hastanesi Ulaşım.

Hatay Antakya Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Hatay Antakya Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Hatay Antakya Devlet  Hastanesi MHRS Giriş, Hatay Antakya Devlet  Hastanesi Mhrs Üyelik, Hatay Antakya Devlet  Hastanesi Mhrs İptal, Hatay Antakya Devlet  Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Hatay Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Hatay Antakya Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Hatay Antakya Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Hatay Antakya Devlet  Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Hatay Antakya Devlet  Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Hatay Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

Hatay Antakya Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Hatay Antakya Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Hatay Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Hatay Antakya Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları   online olarak verilİyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Hatay Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Hatay Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Telefon :
Ana Bina : (0326) 229 44 00
Ana Bina Fax : (0326) 229 44 40
Ek Bina : (0326) 219 40 00
Ek Bina Fax : (0326) 227 24 40
E-posta : hataydhs2.web@saglik.gov.tr
Adres :
Ana Bina : Güzelburç mahallesi Kıbrıs Cd. No : 81 Antakya – Hatay
————————————————————————————————————————————–
Ek Hizmet Binası : Altınçay Mah. Mehmet Kafadar Cad. No:53-3100 ANTAKYA – HATAY
(Visited 524 times, 1 visits today)