Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma. Şanlıurfa Harran Üniversitesi Hastanesi özel Muayene Randevu al.  Harran Üniversitesi  Hastanesi normal poliklinik randevularınızı ve özel hoca muayene randevunuzu hızlı  alabilirsiniz. Ayrıca Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Randevu Telefon no aranarak normal poliklinik, ücretli özel  profesör, doçent, uzman muayeneleri için Harran Tıp Fakültesi öğretim üyesi hoca randevu alabilirsiniz.

HARRAN ÜNİVERSİTE HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

Harran Üniversite Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu,  telefon ile randevu alabilirsiniz. Poliklinik sekreterlerine şahsen başvuruda bulunarak normal poliklinik ve ilgili bölüm sekreterinden mesai saatleri içerisinde Öğretim Üyesi Hoca özel ücretli randevu alabilirsiniz.  Online işlemlerden Harran Randevu Sorgulama yapabilir ve Harran Üniversitesi Randevu İptal edebilirsiniz

Harran Tıp Randevu Telefonu : 0 414 60 60 182  numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz

Harran Randevu sistemine ilk defa giriş yapacaksanız ve sistemde bilgileriniz kayıtlı değil ise  “Kimlik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı değil. Mernis veri tabanından alınmasını onaylıyorsanız devam butonuna basınız” uyarısı çıkacak olup devam butonuna basarak devam ediniz.

Harran Üniversitesi online randevu sistemine girdiğinizde öncelikle randevu alacağınız tarihi seçmeniz gerekmektedir. Randevu alacağınız tarihte Harran Üniversite Hastanesinde randevu alabileceğiniz polikliniklerin listesi karşınıza çıkacaktır. Poliklinik seçerek randevu alma işleminize devam ediniz.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevuları Ne Zaman Açılıyor?

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Sistemi yeni randevu saati  her hafta Salı ve Cuma günleri saat 09:00 itibari ile açılmaktadır.

Her hafta Cuma günü saat 09:00’dan sonra önümüzdeki haftanın Pazartesi ve Salı günlerinin randevuları açıldığından o günler için randevu alınabilir.

Her hafta Salı günü saat 09:00’dan sonra önümüzdeki haftanın Çarşamba , Perşembe ve Cuma günlerinin randevuları açıldığından o günler için randevu alınabilir.

Harran Üniversitesi Hastanesinde Nasıl Muayene Olurum?

Randevu aldığınız saatte muayene olabilmeniz için, randevu saatinden yarım saat önce randevu aldığınız polikliniğe giriş yaptırmanız gerekmektedir.

Hastane telefonla randevu sistemi 7/24 aktif durumdadır. Özel poliklinik muayene randevuları mesai saatleri içerisinde bölüm sekreterleri tarafından verilmektedir.

Hastaneye başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

Randevu Durumu” linkinden boş olan randevuları görebilir “Randevu Al” butonundan sisteme kayıt yaptırabilirsiniz.

10 gün içerisinde, randevu almış olduğunuz bölüme, ikinci bir randevu alamazsınız.

Randevu almasına rağmen, üç (3) defa randevu gününde hastaneye başvurmayan hastaların, e-randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.

Telefon numarası girmek isteğe bağlıdır. Ancak randevunuz ile ilgili herhangi bir aksilik söz konusu olduğu takdirde, sizlere ulaşabilmek ve durum hakkında bilgi verebilmek için önem arz etmektedir.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Nasıl Randevu Alınır?

1.YOL& Harran Tıp Fakültesine İnternetten online randevu alabilirsiniz.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Online Randevu alabilir, randevu saati ve tarihini sorgulayabilir dilerseniz  gidemeyeceğiniz randevularınızı “RANDEVU İPTAL” sayfasından iptal edebilirsiniz.

2.YOL& Harran Üniversite Hastanesine telefon ile randevu  alabilirsiniz. Harran Üniversite Hastanesi Randevu Telefonu Kaç?

Harran Tıp Randevu Telefonu : 0 414 60 60 182  numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz

3.YOL& Harran Üniversitesi Hastanesine şahsen başvurarak  randevu  alabilirsiniz.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Online laboratuvar tahlil sonuçları alınabiliyor. Özel poliklinik muayene randevuları mesai saatleri içerisinde bölüm sekreterleri tarafından verilmektedir.

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Tahlil Sonuçları:

HARRAN TIP LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. yukarıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon, Adres ve İletişim Bilgileri:

Tel :  (0414) 344 44 44

E-posta :hastane@harran.edu.tr

Adres : Osmanbey kampüsü., 63300 Şanlıurfa

HARRAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ

ACİL TIPADLİ TIP GÖZ HASTALIKLARI – AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ – AİLE HEKİMLİĞİ – AKUPUNKTUR POLİKLİNİĞİ –  ANESTEZİ VE REANİMASYON 
BEYİN CERRAHİSİ – BİYOKİMYA 
ÇOCUK CERRAHİSİ ÇOCUK HASTALIKLARI – ÇOCUK HEMATOLOJİ- ÇOCUK METABOLİZMA – ÇOCUK NÖROLOJİSİ – ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI – ÇOCUK ÜROLOJİ – YENİDOĞAN (NEONATOLOJİ)
DAHİLİYE İÇ HASTALIKLARI -DERMATOLOJİ  –  DİYABETİK AYAK POLİKLİNİĞİ  ENDOKRİN- ENFEKSİYON HASTALIKLARI FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON GASTROENTEROLOJİ – GENEL CERRAHİ-GÖGÜS HASTALIKLARI- GÖĞÜS CERRAHİSİ
HEMOTOLOJİ  KARDİYOLOJİ -KULAK BURUN BOĞAZ- KADIN HAST. VE DOĞUM – KALP DAMAR CERRAHİSİ  MİKROBİYOLOJİ– NÖROLOJİ – NEFROLOJİ,  ONKOLOJİ –ORGAN NAKLİ (KARACİĞER) – ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ 
PATOLOJİ – PSİKİYATRİ – PEDODONTİ (ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ)  –  RADYOLOJI –  SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİSUALTI HEKİMLİĞİ VE HİPERBARİK –   TIBBI ONKOLOJİ – TIBBİ GENETİK  ÜROLOJİ 
(Visited 148.268 times, 44 visits today)