Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al, Harran edu tr

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma. harran edu tr Harran Randevu, Harran Tıp Randevu, Harran Üniversitesi Randevu. Harran Üniversite Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Telefon ile Randevu Al. Harran Öğretim Üyesi Hoca Randevuları. Harran Üniversite Hastanesi Laboratuvar sonuçları ve iletişim bilgileri.

1.YOL& Harran Tıp Fakültesine İnternetten online randevu alabilirsiniz.

HARRAN ÜNİVERSİTE HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

Gelemeyeceğiniz randevuları “RANDEVU İPTAL” sayfasından iptal edebilirsiniz.

2.YOL& Harran Üniversite Hastanesine telefon ile randevu  alabilirsiniz. Harran Üniversite Hastanesi Randevu Telefonu Kaç?

Harran Tıp Randevu Telefonu : 0 414 60 60 182  numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz

3.YOL& Harran Üniversitesi Hastanesine şahsen başvurarak  randevu  alabilirsiniz.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Online laboratuvar tahlil sonuçları alınabiliyor.

HARRAN TIP LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Tahlil Sonuçları: Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. yukarıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon, Adres ve İletişim Bilgileri:

Tel :  (0414) 344 44 44

E-posta :hastane@harran.edu.tr

Adres : Osmanbey kampüsü., 63300 Şanlıurfa

HARRAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
ACİL TIP – GÖĞÜS CERRAHİSİ – ADLİ TIP GÖZ HASTALIKLARI – AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ – HEMOTOLOJİ – AİLE HEKİMLİĞİ İÇ HASTALIKLARI – AKUPUNKTUR POLİKLİNİĞİ – ADIN HAST. VE DOĞUM –  ANESTEZİ VE REANİMASYON – KALP DAMAR CERRAHİSİ – BEYİN CERRAHİSİ KARDİYOLOJİ – BİYOKİMYA KULAK BURUN BOĞAZ- ÇOCUK CERRAHİSİ – MİKROBİYOLOJİ – ÇOCUK HASTALIKLARI – NEFROLOJİ – ÇOCUK HEMATOLOJİ VE ONKOLOJİ  – NÖROLOJİ – ÇOCUK METABOLİZMA  – ORGAN NAKLİ (KARACİĞER) – ÇOCUK NÖROLOJİSİ – ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ – ÇOCUK ÜROLOJİ PATOLOJİ –  ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI  –  PEDODONTİ (ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ)  –  DERMATOLOJİ PSİKİYATRİ  –  DİYABETİK AYAK POLİKLİNİĞİ  –  RADYOLOJI – ENDOKRİN SİGARA BIRAKMA POLİKLİNİĞİ – ENFEKSİYON HASTALIKLARI – SUALTI HEKİMLİĞİ VE HİPERBARİK – FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON TIBBI ONKOLOJİ – GASTROENTEROLOJİ  – TIBBİ GENETİK – GENEL CERRAHİ ÜROLOJİ – GÖGÜS HASTALIKLARI YENİDOĞAN (NEONATOLOJİ)
(Visited 94.916 times, 11 visits today)