×

Harran Randevu, Harran Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Al

Harran Randevu, Harran Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Al

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma. Harran Üniversitesi Randevu, Harran  Üniversitesi Hastanesi Randevu, Harran Tıp Randevu, Şanlıurfa Harran Üniversitesi Fakültesi Hastanesi randevu alma. Öğretim Üyesi Özel Muayene Randevu al.  Harran Üniversitesi  Hastanesi internetten online  randevu ile normal poliklinik randevularınızı ve özel hoca muayene randevunuzu hızlı  alabilirsiniz. Ayrıca Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Randevu Telefon no aranarak normal poliklinik, ücretli özel  profesör, doçent, uzman muayeneleri için Harran Tıp Fakültesi öğretim üyesi hoca randevu alabilirsiniz.

HARRAN ÜNİVERSİTE HASTANESİ ONLİNE RANDEVU AL

Harran Üniversite Tıp Fakültesi Hastanesi internetten online randevu,  telefon ile randevu alabilirsiniz. Poliklinik sekreterlerine şahsen başvuruda bulunarak normal poliklinik ve ilgili bölüm sekreterinden mesai saatleri içerisinde Öğretim Üyesi Hoca özel ücretli randevu alabilirsiniz.  Online işlemlerden Harran Randevu Sorgulama yapabilir ve Harran Üniversitesi Randevu İptal edebilirsiniz

Harran Tıp Randevu Telefonu : 0 414 60 60 182  numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Randevuları Ne Zaman Açılıyor?

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Sistemi yeni randevu saati  her hafta Salı ve Cuma günleri saat 09:00 itibari ile açılmaktadır.

Her hafta Cuma günü saat 09:00’dan sonra önümüzdeki haftanın Pazartesi ve Salı günlerinin randevuları açıldığından o günler için randevu alınabilir.

Her hafta Salı günü saat 09:00’dan sonra önümüzdeki haftanın Çarşamba , Perşembe ve Cuma günlerinin randevuları açıldığından o günler için randevu alınabilir.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine Nasıl Randevu Alınır?

1.YOL& Harran Tıp Fakültesine İnternetten online randevu alabilirsiniz.

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Online Randevu alabilir, randevu saati ve tarihini sorgulayabilir dilerseniz  gidemeyeceğiniz randevularınızı “RANDEVU İPTAL” sayfasından iptal edebilirsiniz.

2.YOL& Harran Üniversite Hastanesine telefon ile randevu  alabilirsiniz. Harran Üniversite Hastanesi Randevu Telefonu Kaç?

Harran Tıp Randevu Telefonu : 0 414 60 60 182  numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz

3.YOL& Harran Üniversitesi Hastanesine şahsen başvurarak  randevu  alabilirsiniz.

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinden Online laboratuvar tahlil sonuçları alınabiliyor. Özel poliklinik muayene randevuları mesai saatleri içerisinde bölüm sekreterleri tarafından verilmektedir.

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Tahlil Sonuçları:

HARRAN TIP LABORATUVAR SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. yukarıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon, Adres ve İletişim Bilgileri:

Tel :  (0414) 344 44 44

E-posta :hastane@harran.edu.tr

Adres : Osmanbey kampüsü., 63300 Şanlıurfa

(Visited 156.909 times, 1 visits today)