Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Hastanesi Online Randevu Alma

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Hastanesi Online Randevu Alma. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi internetten  online randevu sistemi kullanılarak, Gaziantep Tıp randevu telefonu aranarak veya poliklinik sekreterlerine şahsen başvurarak randevu alınabilir. Gaziantep Tıp Şahinbey Hastanesi ücretli özel muayene öğretim üyesi; profesör, doçent, uzman gibi hoca randevuları sadece web (online) ve telefon ile randevu uygulama sistemi üzerinden alınmaktadır.

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ŞAHİNBEY HASTANESİ  ONLİNE RANDEVU 

RANDEVU TELEFONU:  0342 360 60 60

Gaziantep Tıp Fakültesi Profesör, Doçent, Öğretim Üyesi,  Uzman, Hoca randevularınızı internetten e Randevu, telefon ile randevu alma sorgulama ve Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Hastanesi Randevu İptal gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu alan hastalar işlem akışının daha sağlıklı bir şekilde olabilmesi için muayene saatinden 45 dakika önce randevu aldığı poliklinik bölümünde hazır bulunması gerekmektedir.

Randevu alan hastalarımızın; dışarıda çektirmiş olduğu film, mr, bt vs, cd mevcut ise poliklinik girişte bulunan Arşiv Birimi’nden mevcut cd’lerini muayene öncesi sisteme yükletmeleri gerekmektedir.

Randevu almak isteyen hastalarımız randevu alırken; TC kimlik numaralarını ve telefon numaralarını belirtmek durumundadırlar.

Öğretim üyeleri tarafından randevu iptali durumunda hastalarımızın mağdur olmamaları için poliklinik bölüm sekreteri tarafından muayene saati öncesi, hastalarımız randevu alırken belirtmiş olduğu telefon numarasından aranarak bilgi verilmektedir.

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi röntgen ve laboratuvar tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi Röntgen-Laboratuvar Sonuçları için TIKLAYINIZ

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri: Gaziantep Üniversitesi Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

 Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi İnternet Randevu: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz. 

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon İle  Randevu: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. +90 342 360 6060  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.  


Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi İletişim Bilgileri: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel : 0 342 360 60 60

Fax : 0342 360 39 28 ( Hastane İdare ) 0342 360 57 46 ( Poliklinik Danışma )

Adres : Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üniversite Bulvar P.K. 27310, Şehitkamil / Gaziantep

 

 
(Visited 49.947 times, 1 visits today)