Gaziantep  Şehitkamil Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Mhrs Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi

Gaziantep  Şehitkamil Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Gaziantep  Şehitkamil Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Gaziantep  Şehitkamil Devlet Hastanesi Mhrs Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi. Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Doktor Listesi, Tahlil-Röntgen  Sonuçları. Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Nerede, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Ulaşım.

Nasıl Muayene Olurum

SGK:

SGK (Bag-Kur-Emekli Sandigi – SSK – Kamu Personeli ) saglik yardimlarindan yararlandirilan kisilerin Hastanemize müracaati asamasinda nüfus cüzdani, sürücü belgesi, evlenme cüzdani, pasaport veya verilmis ise SGK saglik karti belgelerinden biri ile kimlik tespiti yapilacaktir.

T.C. kimlik numarasi olan nüfus cüzdani ile müracaat eden SGK mensubu kisilerin saglik yardimlarindan yararlanma hakkinin olup olmadiginin tespiti için Sosyal Güvenlik Kurumu bilgi islem sistemi (MEDULA) üzerinden T.C kimlik numarasi ile hasta takip numarasi/provizyon alinmasi zorunludur.

SSK YURTDISI SIGORTALILARI:

Yabanci ülkelerle yapilan sosyal güvenlik sözlesmeleri kapsaminda SGK saglik yardimlarindan yararlandirilan ve Sosyal Güvenlik Il Müdürlüklerince düzenlenmis ve onaylanmis “Sosyal Güvenlik Sözlesmesine Göre Saglik Yardim Belgesi”nin fotokopisi alinmak kaydiyla islem yapilir. Üzerinde geçerlilik süresi belirtilen saglik yardim belgesi ile belirtilen tarihler arasinda verilen tedavi hizmetlerini karsilar.

T.C. kimlik numarasi olan nüfus cüzdani ile birlikte müracaat edilmelidir.

GAZILER:

SGK KAPSAMINDA

MUHTAÇ ERBAS ve ER AILELERI:

SGK KAPSAMINDA

Özel Banka Çalisanlari kendileri ve yakinlari

Er-Erbaslar

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Mhrs İptal,Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.
 • Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Web’den;

 • Vatandaşlar, 182’nin yani sıra Online Randevu Sistemi aracılığıyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaşlar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsamında olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandaş Giriş ekranından kayıt oluşturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasıl İptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı Hekim Randevu Merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır.
 • 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.
 • Vatandaş iptalini istediği randevusunun, tarih ve zamanını asistana iletir. Asistan tarafından ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır.
 • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kısmına tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir.Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları   online olarak verilİyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Gaziantep Sehitkamil Devlet Hastanesi Pir Sultan Mah.Çetin Emeç Cad. Sehitkamil / Gaziantep
Telefon : 0342 324 67 67
Fax : 0342 324 18 52

(Visited 568 times, 1 visits today)