Gaziantep  Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mhrs,Tahlil, Röntgen Sonuçları

Gaziantep  Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mhrs,Tahlil, Röntgen Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi. Gaziantep  Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu,Doktor Listesi, Tahlil-Röntgen  Sonuçları.Gaziantep  Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede, Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım.

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Giriş, Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mhrs Üyelik, Gaziantep  Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mhrs İptal,Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Nasıl Randevu Alınır

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarindan 182 numarali Saglik Bakanligi Hekim Randevu Merkezi aranir.
 • 182 numarali telefonu arayan vatandas tarafindan çagriyi karsilayan asistana (canli operatör) randevu talebinde bulunulan vatandasin T.C. Kimlik Numarasi verilir. Asistan vatandas bilgilerini dogrular.
 • Vatandas randevu talebinde bulundugu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azindan hangi poliklinige gidecegini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandasa iletir.
 • Vatandas seçimini yaparak randevusunu alir.

Web’den;

 • Vatandaslar, 182’nin yani sira Online Randevu Sistemi araciligiyla da randevu alabilmektedir.
 • Vatandaslar, randevu almak istedikleri Hekim Randevu Sistemi kapsaminda olan hastanelerin internet sitelerindeki Online Randevu linkine basarak, Vatandas Giris ekranindan kayit olusturup randevu alabilmektedir.

Randevu Nasil Iptal Edilir?

ALO 182 aranarak;

 • Ev, is, ankesör ve cep telefonlarindan 182 numarali Saglik Bakanligi Hekim Randevu Merkezi aranir. Bu arama randevu zamanindan en az 80 dakika önce yapilmalidir.
 • 182 numarali telefonu arayan vatandas tarafindan çagriyi karsilayan asistana randevu talebinde bulunulan vatandasin T.C. Kimlik Numarasi verilir. Asistan vatandas bilgilerini dogrular.
 • Vatandas iptalini istedigi randevusunun, tarih ve zamanini asistana iletir. Asistan tarafindan ilgili randevu iptal edilir.

Web’den;

 • Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranina T.C. Kimlik Numarasi ve sifre ile giris yapilmalidir.
 • Randevu Geçmisi kismina tiklayarak alinmis olunan tüm randevu bilgilerine erisilir ve Randevu iptal islemi bu kisimdan yapilir.
 • Randevu iptali için Randevu iptal kismina tiklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir.Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Gaziantep  Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji sonuçları   online olarak verilİyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Gaziantep Dr.Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Eyüpoğlu Mahallesi, Hürriyet Cd. No:40, 27010 Şahinbey/Gaziantep
Tel : (0342) 221 07 00
Fax : (0342) 221 01 42

DR. ERSİN ARSLAN EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ MÜCAHİTLER EK BİNASI:
Adres: Mücahitler Mahallesi, Gazi Muhtar Paşa Blv. No:37, 27090 Şehitkamil/Gaziantep
Telefon: (0342) 324 11 11

(Visited 528 times, 1 visits today)