×

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Laboratuvar Sonuçları

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Laboratuvar Sonuçları

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları Diyarbakır Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Nerede Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Ulaşım. Düzce

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Diyarbakır Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir.Diyarbakır Devlet Hastanesi MHRS Giriş,Diyarbakır Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik Diyarbakır Devlet Hastanesi Mhrs İptal,Diyarbakır Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Diyarbakır Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Diyarbakır Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanma Diyarbakır Devlet Diyarbakır Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sisteminergazi Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Diyarbakır Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Diyarbakır Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Diyarbakır Devlet Onkoloji Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Diyarbakır Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Diyarbakır Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Diyarbakır Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Yenişehir Mahallesi Dr. Şeref İnal Öz Cad. 21100 Yenişehir / Diyarbakır
Tel: 0412 2285430
Fax: 0412 2285430
E-Posta: seyyubidh@saglik.gov.tr
Facebook: facebook.com/DiyarbakirSEDH
Twitter:twitter.com/DiyarbakirSEDH
Instagram: instagram.com/DiyarbakirSEDH
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCHnRnbzcN_TNCQvQ9bgt5Pw
(Visited 924 times, 1 visits today)