Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu, Telefon, Adres, Doktor Listesi

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu, Telefon, Adres, Doktor Listesi , randevu telefonu Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Adres, Telefon, İletişim  Bilgileri. Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonuçları, Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede?

Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu Almak, Tahlil Sonuçlarını İndirmek ve Doktor Listelerine Ulaşmak için aşağıdaki ikonları  Tıklayınız

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak yukarıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Laboratuvar Sonuçları;

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastane  poliklinik mesai saatleri hafta içi 08.00-17.00 saatleri arasındadır. Poliklinik saatlerimiz dışında hastalarımız Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisimizden hizmet alabilirler.
Hastanemizde; polikliniklerimiz randevulu sistemle hizmet vermekte olup;

Hastanemize iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : ‘butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanemizde randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Not: Sıra numaraları günlük belli kontenjan ile açılır. Kontenjanın dolması durumunda ertesi gün erkenden gelerek muayene olabilirsiniz.


Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

ADRES BİLGİLERİ

 

Adres Ziraat Mah. Şehit Ömer Halisdemir Cad. No: 20 Dışkapı/ANKARA
Posta Kodu: 06110
Santral 0312 596 20 00
e-Mail  Hasta Hakları: diskapieah.hh@saglik.gov.tr
Telefon Rehberi  Telefon Rehberi için tıklayınız.
Ulaşım Kızılay – Sıhhiye – Ulus: (317) İÇAYDINLIK, (427) SUBAYEVLERİ, (413) ALTINPARK yönüne giden otobüsleri kullanabilirsiniz.
AŞTİ’den Hastanemize gelmek için;
Ankaray ve Metro ile
Aşti’den Dışkapıya gelmek için Ankaraya binerek AKM’den aktarmalı olarak Keçiören Metrosu M-4’E binip Dışkapı duragında inip 4 dakikalık yürüme mesafesi ile ulaşabilirsiniz.
Havaalanından Hastanemize gelmek için Belko Air otobüsü ile Dışkapı durağında inerek hastanemize ulaşılabilirsiniz. Otobüsle hava alanından Dışkapıya takriben 27 dakika içerisinde ulaşılabilmektedir…

 

(Visited 675 times, 1 visits today)