Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Çorum Sungurlu Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Çorum Sungurlu Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Çorum Sungurlu Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres : Yenihayat Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. Sungurlu / ÇORUM
Telefon : + 90 364 310 1010
Satın alma Faks : + 90 364 311 8992
E-posta :crmsungurludh.bsh@saglik.gov.tr

Otobüs:
Fatih Mahallesi, Çorum Cad. Hükümet Binası Yanı 19300 Sungurlu/Çorum Adresinden
Kalkan Belediye Otobüsleriyle saat 19:30’a kadar Ulaşım Sağlanmaktadır.

(Visited 423 times, 1 visits today)