Celal Bayar Hastanesi Randevu Alma

Celal Bayar Randevu, Celal Bayar Üniversitesi Tıp Hafsa Sultan Hastanesi Online Randevu Al. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Poliklinik Sekreterliği Muayene Randevu.  MCBÜ Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ücretli Randevu Al. Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Randevu Telefonu. Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Öğretim Üyesi, Hoca Randevuları poliklinik sekreterlerinden alınabilmektedir. Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Online Randevu İçin Tıklayınız.

Yukarıdaki linki tıklayarak hastanenin web sayfasından randevu alabilirsiniz, T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabilecek cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki telefon numarasını arayarak  telefon ile randevu alınabilmektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Randevu Telefonu: 444 4 228

Şahsen poliklinik sekreterlerinden randevu alınabilir. Hoca randevularınızı öğretim görevlileri sekreterliğine başvurarak şahsen muayene ücreti farkı ödeyerek alabilirsiniz.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Online Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız.

Yukarıdaki linki tıklayarak hastanede yapılan tahlillerinizin sonuçlarını internetten alabilirsiniz.

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu sistemine girişi yapmalısınız. Üsteki linki tıklayıp açılan  pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşılabilecek cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak girişi yapabilirsiniz.

Bulunduğunuz gün hariç randevunuzu ilgili poliklinik için ileri tarihli en fazla 5 (Beş) güne kadar randevu alabilirsiniz.

Internetten aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Onay Kodu nu poliklinik basvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Randevu işleminizi hastaneye geldiğinizde ilk kayıt birimimizden aktif hale getirmeniz gerekmektedir

Lütfen randevu saatinden en geç 15 dk. önce poliklinik önünde olunuz.

Eğer polikliniğe gelmişseniz; İlk Kayıt bölümünde bulunan sıramatikten aldığınız sıra geldiğinde “İlk Kayıt Sekreteri” olan arkadaşlarımız sizleri güler yüzle karşılayacak ve sizlere yardımcı olmak için görevlerini en iyi şekilde yerine getireceklerdir.

Polikliniklere eğer randevu alarak gelmişseniz randevu saatinden, lütfen en az 15 dakika erken geliniz. Siz geç geldiğinizde, sizden sonraki randevularda aksamalar oluyor. Eğer zamanında geldiniz ve 15 dakika beklettik ise, lütfen Hasta İletişim Birimi Sorumlusuna bildiriniz.

Hastanedeki tüm süreçlerinizde her türlü yardım talebinizi “Danışma – Hasta Hizmetleri” görevini üstlenmiş arkadaşlarımıza iletebilirsiniz.

Onlar, hastanemizle ilgili her türlü işleyişi iyi bilen ve sizi rahat ettirmek isteyen arkadaşlarımızdır.

(Visited 29.830 times, 1 visits today)