Bursa Şehir Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Bursa Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Bursa Şehir Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Bursa Şehir Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Bursa Şehir Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Bursa Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Bursa Şehir Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Bursa Şehir Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Bursa Şehir Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Bursa Şehir Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Bursa Şehir Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Bursa Şehir Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bursa Şehir Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Bursa Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için

Bursa Şehir Hastanesi MHRS Randevu Almak İçin Tıklayınız


Bursa Şehir Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Bursa Şehir Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Bursa Şehir Hastanesi Tahlil Sonuçları: Bursa Şehir Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Bursa Şehir Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Bursa Şehir Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

Ayrıca Bursa Şehir Hastanesi ile ilgili bilgilere ulaşmak için resmi internet adresi olan https://bursasehir.saglik.gov.tr/   linki tıklayabilirsiniz

Bursa Şehir Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Bursa Şehir Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres:T.C. Sağlık Bakanlığı Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer/BURSA
Tel : +90.224 975 00 00
E-Mail: bursasehir@saglik.gov.tr
KEP Adresi : bursasehirhastanesi@hs01.kep.tr

 

Bursa Şehir Hastanesi 2019 yılında tamamlanarak, hizmet vermeye başlamıştır.

Yatak Kapasitesi: 1.355

Poliklinik Sayısı: 403

Tek Kişilik Oda: 638

Çift Kişilik Oda: 256

Ameliyathane Sayısı: 49

Yoğun Bakım Yatak Sayısı: 240

(Visited 566 times, 1 visits today)