Burdur Bucak Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Burdur Bucak Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Burdur Bucak Devlet Hastanesi  MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Burdur Bucak Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Burdur Bucak Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Burdur Bucak Devlet Hastanesi  Tahlil Sonuçları, Burdur Bucak Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Burdur Bucak Devlet Hastanesi Nerede, Burdur Bucak Devlet Hastanesi Ulaşım.

Burdur Bucak Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Burdur Bucak Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Burdur Bucak Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Burdur Bucak Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Burdur Bucak Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Burdur Bucak Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Burdur Bucak Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Bucak Devlet  Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Bucak Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Bucak Dvelet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indrebilirsiniz.

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Burdur Bucak Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

 • Adres: 70 Evler Mahallesi 2919 Sokak No: 2
  15300 Bucak/ Burdur

  Tel: +90 (248) 325 22 98
  Fax: +90 (248) 325 61 04

 • Ziyaret Saatlerimiz
  Öğle
  Başlangıç: 12:00
  Bitiş:14:00

  Akşam
  Başlangıç: 18:00
  Bitiş: 21:00

(Visited 442 times, 1 visits today)