Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi Randevu Al

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi İnternet Randevu, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi telefon ile Randevu. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi İnternet Randevu: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi Telefon İle  Randevu: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Adres : Karaköy Mahallesi, İzzet Baysal Tıp Fakültesi, 14030 Karaköy Köyü/Bolu Merkez/Bolu

Telefon : 0374 253 46 56

Faks : 0374 253 46 15

Mail : boluibdeah@gmail.com

(Visited 4.186 times, 3 visits today)