Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları.

Tatvan Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Tatvan Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Bitlis’in Tatvan ilçe merkezinden Bitlis Tatvan üç yol mevkiine taşınan Tatvan Devlet Hastanesi, 400 yataklı yeni hastane binasında hizmeti vermeye başladı.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Randevu. Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi MHRS Randevu Alma, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Nerede, Bitlis Devlet Hastanesi Ulaşım.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bitlis Tatvan Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

ANA BİNA:

Adres: Karşıyaka Mah. Hastane Cad. No:1 Tatvan/Bitlis
Tel: (434) 827 63 25
Tel:(434) 827 63 25

Fax: (434) 827 63 24
E-Mail: tatvan.dh@saglik.gov.tr.

 

EK BİNA:

Adres: Fatih mah. Bitlis yolu Cad No:1
Tel: (434) 827 12 31
Fax: (434) 827 63 24
E-Mail: tatvan.dh@saglik.gov.tr.

EK BİNADA VERİLEN HİZMETLER:

Acil servis , Diş polikliniği , Fizik tedavi kliniği ve Evde sağlık hizmetleri hizmeti verilmektedir.

(Visited 208 times, 1 visits today)