Bilecik Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları

Bilecik Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Bilecik Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Bilecik Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Bilecik Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Bilecik Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Bilecik Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları, Bilecik Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Bilecik Devlet Hastanesi Nerede, Bilecik Devlet Hastanesi Ulaşım.

Bilecik Devlet Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiye’de daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Bilecik Devlet Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Bilecik Devlet Hastanesi MHRS Giriş, Bilecik Devlet Hastanesi Mhrs Üyelik, Bilecik Devlet Hastanesi Mhrs İptal, Bilecik Devlet Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Bilecik Devlet Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Bilecik Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Bilecik Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Bilecik Devlet Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir. Bilecik Devlet Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Bilecik Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Bilecik Devlet Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Bilecik Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indrebilirsiniz.

Bilecik Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Bilecik Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz.

 

Bilecik Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 

Bilecik Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Covid-19 Operasyon Merkezi 
Tel : +90 228 212 20 30 – Dahili 1203

 

Adres : Ertuğrulgazi Mah. Mevlana Sok. 11040   Merkez/BİLECİK

Tel : +90 228 210 02 54
+90 228 210 02 55
+90 228 212 20 30
+90 228 212 10 14

Faks: +90 228 210 02 52

+90 228 210 02 53

E-posta : bilecik@saglik.gov.tr

E-posta(KEP) : bilecikilsaglik@hs01.kep.tr

(Visited 358 times, 1 visits today)