Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Online Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi İnternet Randevu, Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi telefon ile Randevu. Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi İnternet Randevu: Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Telefon İle  Randevu: Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 0(232) 241 10 00  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Tahlil Sonuçları: Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

İzmir Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi İletişim Bilgileri: Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :   0(232) 241 10 00

Fax : 0 (232) 336 94 21

E-posta : infoizm@baskent.edu.tr

Adres : Cahey Dudayev Bulvarı No: 175 Bostanlı Karşıyaka/İzmir

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
Cerrahi Tıp Birimleri Dahili Tıp Birimleri
 Anesteziyoloji ve Reanimasyon  Acil Tıp
 Beyin ve Sinir Cerrahisi  Aile Hekimliği
 Genel Cerrahi  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 Göz Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Allerjisi
 Kadın Hastalıkları ve Doğum  Deri ve Zührevi Hastalıklar (Dermatoloji)
 Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 Ortopedi ve Travmatoloji  Göğüs Hastalıkları
Patoloji  İç Hastalıkları
 Üroloji Gastroenteroloji
Nefroloji
Tıbbi Onkoloji
 Kardiyoloji
 Nöroloji
 Radyoloji
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları
(Visited 273 times, 1 visits today)