×

Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al

Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al

Balıkesir Üniversitesi Online Randevu, Balıkesir Tıp Fakültesi Randevu, Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al. Balıkesir Üniversitesi Hastanesi randevu Al, Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten Randevu Alma. Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Randevu Telefonu. Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Öğretim Üyesi Hoca Randevusu. Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Tahlil Sonuçları.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Online Randevu İçin Tıklayınız.

Yukarıdaki linki tıklayarak hastanenin web sayfasından randevu alabilirsiniz, T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabilecek cep telefonu numaranızı ve ekranda belirtilen güvenlik kodunu yazarak giriş yapabilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Online Tahlil Sonuçları İçin Tıklayınız.

Yukarıdaki linki tıklayarak hastanede yapılan tahlillerinizin sonuçlarını internetten alabilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Randevu Telefonu: 0266 612 10 10

Randevu alabilmeniz için öncelikle randevu alacağınız bölümü seçmelisiniz. Daha sonra açılan pencerede belirtilen alanlara T.C. kimlik numaranızı, size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı ve doğum tarihinizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

– Randevunuz ile ilgili herhangi bir aksilik söz konusu olduğu takdirde, durum hakkında bilgi verebilmek için sizlere ulaşabileceğimiz telefon numarası ile giriş yapmanız önem arz etmektedir.

– Randevu aldığınız saatten 30 dakika önce bölüm sekreterliğine kimliğinizle başvurmanız ve Poliklinik kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında muayene olacağınız poliklinikteki giriş sıranız verilecektir. Muayene randevularında sizden önce gelen hastanın muayenesinin uzamasına bağlı olarak gecikmeler yaşanabilmektedir.

– Hastanemize başvurunuz sırasında T.C. kimlik numarası içeren (nüfus cüzdanı,ehliyet,pasaport) resmi bir belgenin ibraz edilmesi zorunludur.

– Randevu almasına rağmen, 3 (üç) defa randevu gününde hastanemize başvurmayan hastalarımızın e-randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.

– Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği öncelikli hasta kriterlerine uymanız halinde, kayıt sırasında belgenizi ibraz edebilirsiniz.

 Balıkesir Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri: Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  0 266-612-1010
E-Mail :

Adres : Çağış Yerleşkesi.10145 Bigadiç yolu üzeri 17 km, Balıkesir

(Visited 5.584 times, 1 visits today)