Ankara Sami Ulus Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Laboratuvar Sonuçları

Ankara Dr.Sami Ulus Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Doktor Çalışma Listesi. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Ankara Dr.Sami Ulus Hastanesi covid 19 aşı randevu, Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile  MHRS Randevu  Alma işlemini yapabilirsiniz.

Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma listesine ulaşabilir, Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlili Sonuçlarını alabilirsiniz. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim bilgileri, Adres ve Telefon bilgilerine de buradan ulaşabilirsiniz.


Ankara Dr.Sami Ulus Hastanesi MHRS Randevu Alma

Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Merkezi Hekim Randevu Sistemi ile istediğiniz bir gün ve istediğiniz saate Hastane Randevusu Alabilirsiniz. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi MHRS randevusunu sorgulayabilirsiniz. Randevu iptali yapabilirsiniz. Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktor randevusu almak için öncelikle MHRS Yeni üye Kaydı yapmanız gerekmektedir. MHRS Üye Kaydından sonra TC kimlik no ve MHRS parolanızı girerek randevu alabilirsiniz.

Ankara Dr. Sami Ulus Hastanesi MHRS Giriş

Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi muayene olmak isteyen vatandaşlar Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Ankara Dr. Sami Ulus Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Ankara Dr. Sami Ulus tüm branş doktorları çalışma listesi MHRS Doktor çalışma cetveli için aşağıdaki linki tıklayınız.

Ankara Dr. Sami Ulus Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

 


Ankara Dr. Sami Ulus Hastanesi Doktor Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar, Radyoloji.. gibi sonuçlara internet üzerinden ulaşabilmeniz için

T.C Kimlik Numarası ve Dosya No / Barkod Numaralarının olması gerekmektedir.

Laboratuvar, Radyoloji.. gibi sonuçlara internet üzerinden erişme hakkı Hastanın mahremiyeti gereği yalnızca hastanın kendisine aittir.

Bu güvenliği sağlamak amacıyla hastalarımızın Hastaneye başvurduğu andaki Dosya No / Barkod numaralarını saklamaları gerekmektedir.

Röntgen Sonuçları için tıklayınız


Ankara Dr.Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Merkez Bina :
Dr.Sami Ulus Çocuk Hast.EAH. Babür Cad. No:44 (06080) Altındağ/ANK.
Telefon:
0312 305-60 00
Fax:
0312 317-0353
Beştepe Ek-Bina:
Beştepeler Mh, Alparslan Türkeş Cad. No: 57 06560 Beştepe/ANK.
Telefon:
0312 412-30 00
Balgat Semt Polikliniği:
Yukarı Öveçler 1066. Cad. No: 34 Balgat/ ANK.
Telefon:
0312 305-66 31

(Visited 11.152 times, 1 visits today)