ALO 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi Başvuru

ALO 182 Merkezi Hekim Randevu Sistemi Başvuru . Hastane  randevunuzu ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini sabit telefonlardan veya cep telefonundan arayarak MHRS Randevu Alabilirsiniz. Sağlık Bakanlığına Bağlı Aile Hekimlerinden MHRS Randevu, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden MHRS Randevu, Fizik Tedavi Hastanelerinden MHRS Randevu, Kadın Doğum Hastanelerinden MHRS Randevu, Çocuk Hastanelerinden MHRS Randevu , Psikiyatri hastanelerinden MHRS Randevu, Devlet Hastanelerinden MHRS Randevu ile Eğitim ve Araştırma hastanelerinden MHRS randevu alabilirsiniz.

ALO 182 NOLU TELEFONU ARAYINIZ

CANLI OPERATÖRE TC KİMLİK NO’NUZU SÖYLEYİNİZ

RANDEVU ALACAĞINIZ İLİ BİLDİRİNİZ

RANDEVU ALACAĞINIZ HASTANEYİ BELİRTİNİZ

HEKİMİNİZİ, GÜNÜNÜZÜ VE SAATİNİZİ SEÇİNİZ

ALO 182 Çağrı Merkezinden Randevu alarak sıra beklemeden muayene olunuz. Sağlık Bakanlığı Hastanelerinde  önceliği olan 65 yaş üstü, riskli gebe ve engelli vatandaşlarımız için MHRS’de randevu önceliği uygulaması başlatıldı.

Hekimlerin günlük belli kontenjanları otomatik olarak bu vatandaşlarımıza ayrılmaktadır. Sağlık Bakanlığı kayıtlarında “öncelikli” kaydı bulunan vatandaşlarımız kendilerine ayrılmış olan kontenjandan faydalanarak randevu alabilmektedirler.

(Visited 499 times, 1 visits today)