Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi, Online Tahlil Sonuçları ve İletişim

Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu Alma, Hekim Çalışma Listesi ve Online Tahlil Sonuçları, Hastane Adres, Telefon ve İletişim bilgileri doğru, güncel olarak burada yer almaktadır.

Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Aşı Randevu, Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi telefon, adres ve diğer İletişim bilgileri, Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi İnternet Randevu, Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi covid 19 aşı randevu, Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi MHRS Randevu, Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi telefon ile Randevu. Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Online tahlil sonuçları, Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Röntgen Sonuçları, Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Hekim Çalışma Listesi ve hasta muayene rehberi bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi İnternet Randevu: Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesinde muayene olmak için internetten MHRS online randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık uzağınızda. Ayrıca bu adresten MHRS Giriş, Mhrs Üyelik, Mhrs İptal,  Mhrs Sorgulama, Hastane Randevu İşlemlerini yapabilirsiniz. MHRS Randevu için


Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Telefon İle  Randevu: Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 182 nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.


Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Tahlil Sonuçları: Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi online tahlil sonuçlarını, laboratuvar  sonuçlarını, röntgen sonuçları, tetkik sonuçlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sonuç belgesini bilgisayarınıza indirerek kayır edebilir ve yazdırabilirsiniz.

 Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

 Radyoloji  Sonuçları İçin Tıklayınız


Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Doktor Çalışma Listesi
Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Doktor çalışma listesi linkini tıklayarak poliklinikte görevli doktorlar ve nöbetçi doktorlar çalışma planına ulaşabilir, günlük ve aylık polikliniklerde görevli hekim listesine ulaşabilirsinizsiniz. Hekim çalışma cetveli muayene olacağınız hekime kolay ulaşmanızı amaçlamaktadır.

Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız


Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesinde nasıl muayene olurum? Poliklinik saatleri ve muayene hakkında bilgiler.

Hastaneye iki şekilde Muayene Randevusu alabilirsiniz.

1. Telefon İle Randevu : 182 ‘ Nolu telefonu arayınız..
Elektronik yanıtlama sistemi uygulanmaktadır.

2. İnternetten Randevu : aşağıda yer alan butonu tıklayarak hastanemizden randevu alabilirsiniz.

Hastanede randevusuz muayene de olabilirsiniz.
Hastanemize telefonla – internet ile randevu almadan da muayene olabilirsiniz. Sabah erkenden gitmek istediğiniz poliklinikten sıra alabilirsiniz.

Randevu Nasıl İptal edilir?

  • Telefon ile 182 ‘ Nolu telefonu arayarak randevunuzu iptal edebilirsiniz.
  • www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresinden Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapınız.
  • Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısmından Randevu iptal tıklayarak randevu iptal edilir.

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.


Ağrı Dr. Yaşar Eryılmaz Doğubeyazıt Devlet Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Dr.Yaşar Eryılmaz Doğubayazıt Devlet Hastanesi
Ağrı Çevre Yolu Üzeri 5.Km Doğubayazıt / Ağrı

Tel: +90.472 312 60 47 / 312 60 17 / 312 75 84
Belgegeçer: +90.472 312 54 47 – 312 60 30

(Visited 200 times, 1 visits today)