Afyon Üniversite Hastanesi İnternet Randevu

Genel Tanıtım: Bu makalemizde Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri, Afyon Üniversite Hastanesi İnternet Randevu, Afyon Üniversite Hastanesi telefon ile Randevu. Afyon Üniversite Hastanesi İnternetten tahlil sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu yazının devamında Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesinde hangi bölümlerin olduğunu bulabilirsiniz.

Afyon Üniversite Hastanesi İnternet Randevu:  Afyon kocatepe üniversitesinde muayene olmak için internetten online randevu alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp randevu almanız yalnızca bir tık ile.

Afyon Üniversite Hastanesi Telefon İle  Randevu: Afyon Kocatepe üniversitesinde muayene olmak için Telefon ile randevu alabilirsiniz. 444 03 04  nolu telefonu arayarak çağrı merkezinden randevu almanız bir telefon ötenizde.

Afyon Üniversite Hastanesi Tahlil Sonuçları: Afyon Kocatepe üniversitesi tahlil sonuçlarını internetten online alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hastanenin internet adresine ulaşıp labaratuvar  sonuçlarını, tetkik sonuçlarını, tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

 

Afyon Üniversite Hastanesi İletişim Bilgileri: Afyon Kocatepe Üniversitesi Ahmet Necdet Sezer Uygulama ve Araştırma Hastanesi telefon adres ve diğer İletişim bilgileri.

Tel :  444 03 04
Faks :  (272) 246 33 44
E-Mail : bashekimlik@aku.edu.tr

Adres :  Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi  Ali Çetinkaya Kampusü
Dörtyol mah. 2078 sok. No. 3/4 AFYONKARAHİSAR

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ BÖLÜMLERİ
(Visited 2.820 times, 10 visits today)