Adnan Menderes Üniversitesi ADÜ Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al

ADÜ Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Al. ADÜ diş randevu, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi Online Randevu Alma. Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hastanesi e randevu Al,  ADÜ Diş Randevu, ADÜ Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi muayene randevusu. Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu Telefonu.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi  Diş Hastanesine İnternetten Online Randevu Alınabilir.

NORMAL POLİKLİNİK RANDEVU İÇİN  TIKLAYINIZ

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi  Diş Hastanesine Telefon İle Randevu Alınabilir.   

0256 220 7000

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri

TELEFON: 0256 220 7000

ADRES: Hasan Efendi Mah. No:40 – Eski Tıp Fakültesi Yerleşkesi Efeler / AYDIN

Aydın Adnan menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Araştırma ve Uygulama Ağız ve Diş Hastanesi randevu, adres, telefon ve iletişim bilgileri.

Aydın Devlet Hastanesi binası 1993 yılında 3837 Sayılı Yükseköğretim Kurumları Teşkilatı Hakkındaki 41 sayılı yasa hükmündeki kararnamenin değiştirilerek kabulüne dair 2809 sayılı yasa ile 78 ve 109 sayılı yasa hükmündeki kararnamelerde değişiklik yapılması hakkındaki yasa ile Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı olarak kurulan Tıp Fakültesi bünyesine, Sağlık Bakanlığı ile Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü arasında yapılan anlaşma ile devredilmistir.

1993 yılında devralınan bu tarihi bina aslına, uygun olarak onarılıp, 1996 yılından itibaren gelişmesini sürdürmüş ve Tıp Fakültesi Tıp ve Sağlık Bilimleri Merkezi Araştırma ve Uygulama Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.” diye anlatılmaktadır.

(Visited 689 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.