Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı Online Tahlil Sonuçları

Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı Tahlil Online Sonuçları Sorgulama, Adana Halk Sağlığı Laboratuvarı Aile Hekimliği online tahlil sonuçları. Adana İl Sağlık Müdürlüğü Tetkik Sonuç Sorgulama.

Adana Halk Sağlığı (Tıbbi) Laboratuvar Sonuçları

HASTA SONUÇ İŞLEMLERİ

 

Antalya Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları Adana’da yaşayan vatandaşlar, Aile hekimine vermiş olduğu tahlil sonuçlarını Adana İl Sağlık Müdürlüğü Halk Sağlığı Laboratuvar Sonuçları ekranından öğrenebilirler. Halk sağlığı tahlil sonuç ekranından sorgulama yapmak için size verilen barkod numarasını da girmeniz gerekecektir.

Adana halk sağlığı tahlil sonuç öğrenmek için yukarıdaki linki tıklayın. Açılan sayfada doldurulması gereken TC Kimlik No, Doğum yılı Barkod No bölümlerini doldurun. Sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Aile hekimine gittiğinizde  sizden tahlil yaptırmanızı istedi. Kan veya diğer testleri verdikten sonra tahlil sonuçlarını öğrenmek için aile hekimliğine gitmenize gerek kalmayacak. Online olarak yaptırmış olduğunuz tetkiklerin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bir çok İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan Laboratuvar Bilgi Sistemi sayesinde internet üzerinden sonuçlara ulaşmak mümkündür. İnternet sitesi bulunmayan aile hekimliklerini arayarak tahlil sonuçlarınızın son durumunu öğrenebilirsiniz.

 

(Visited 174 times, 1 visits today)