Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, MHRS Randevu, Tahlil Sonuçları, Doktor Çalışma Listesi


Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Aşı Randevu, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi covid 19 aşı randevu, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Online Tahlil Sonuçları. Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ulaşım.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu

Bilindiği üzere, Sağlık Bakanlığı Türkiyede daha etkin ve verimli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaşılması amacı ile Sağlıkta Dönüşüm Projesini yürürlüğe koymuş ve bu program kapsamındaki çalışmaları büyük ölçüde gerçekleştirmiştir.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi halen Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi kapsamında randevu alınabilmektedir. Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Giriş, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mhrs Üyelik, Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mhrs İptal,Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Mhrs Sorgulama İşlemlerini aşağıdaki linki tıklayarak yapabilirsiniz.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Randevu İçin Tıklayınız

Hastane kayıt işlemlerinizin yapılabilmesi için randevunuzdan en az 15 dakika önce hasta kayıt birimine başvurmanız gerekmektedir.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi. Çalışma Listesi haftalık olarak hazırlanmaktadır. Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS Doktor Çalışma Listesi Mhrs randevu sistemine göre bazı farklılıklar gösterebilir.Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi MHRS kayıtları birebir güncel iken doktor çalışma listesi haftalık olarak düzenlenmektedir hafta içinde meydana gelen değişiklikler yansımamaktadır.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktor Çalışma Listesi İçin Tıklayınız

SIRA BEKLEMEDEN MUAYENE OLABILMEK IÇIN TELEFONLA 182 ‘DEN İNTERNETTEN  WWW.MHRS.GOV.TR ADRESINDEN RANDEVUNUZU ALABILIRSINIZ.

 

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil/ Röntgen Sonuçları

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları. Laboratuvar Sonuçları ister online olarak MHRS randevusu alarak hastanede muayene olan hastaların isterse doğrudan hastaneye başvurarak randevu alıp muayene olan hastaların doktorlar tarafından istenilen tahlil sonuçlarını online olarak aşağıdaki linkten öğrenebilir bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları İçin Tıklayınız

Devlet Hastanesi Radyoloji sonuçları henüz online olarak verilmiyor. verilmeye başlandığında  linkinden Röntgen, MR, Tomografi ve diğer film sonuçlarını alabilirsiniz

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Sonuçları İçin Tıklayınız

Sisteme giriş yapabilmeniz için hastanede kayıtlı olmanız gerekmektedir. Eğer sisteme giriş veya kullanımı ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız, lütfen Hasta Kabul Birimi’ne başvurunuz.

Erzurum Bölge Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adres Telefon ve İletişim Bilgileri,

Adres: Atatürk Mahallesi Çat Yolu Caddesi NO.36 25240 Yakutiye / Erzurum

Tel: +90 ( 442 ) 432 10 00
Fax: +90 ( 442 ) 232 50 25 / 90

EK HİZMET BİNALARIMIZ

Numune Ek Hizmet Binası:

Gez Mah. Çaykara Cad. Karaveli Sokak Yakutiye / Erzurum

Dadaşkent Ek Hizmet Binası:

Erzurum – Erzincan Karayolu Üzeri Gezköy Kışlası Yanı Aziziye Erzurum

‎Palandöken Ek Hizmet Binası

Adres : Murat Paşa Mahallesi Yenişehir Caddesi No: 35 Yakutiye / ERZURUM
Telefon : +90 442 235 50 80
Fax : +90 442 235 41 00
E-Mail : palandoken.dh@saglik.gov.tr

(Visited 853 times, 1 visits today)